Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie ma „dobrego” ani „złego” sposobu medytacji.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie ma „dobrego” ani „złego” sposobu medytacji.

Jennifer Aniston wie, że nikt nie ucieknie przed starzeniem się, więc zamiast tego szuka sposobów na rozwój od wewnątrz.

„Będziemy się starzeć, wszyscy… Ale możemy się zestarzeć i nie zachorować. Gdy się starzejemy, możemy prosperować i prowadzić istotne życie” – mówi USA TODAY. „Kiedy jesteśmy w wieku, w którym społeczeństwo zwykło mówić: «Cześć, do zobaczenia, twój czas minął, powinieneś już wyjść na pastwisko». Teraz ludzie w moim wieku, no wiesz, 50 lub mniej… Czuję się jak 20-latek.

W przypadku 52-letniej aktorki, która jest nową dyrektor kreatywną Vital Proteins, oznacza to włączenie do swojego dnia napojów kolagenowych, a także utrzymywanie dobrej kondycji fizycznej dzięki ćwiczeniom takim jak joga, boks i skakanka.

„I nie tylko po to, żeby… zmieścić się w dżinsy, ale także po to, aby Twoje kości, mięśnie i mózg funkcjonowały na optymalnym poziomie, gdy wkraczasz w złote lata” – mówi, wyjaśniając, że piękno dla niej to nie tylko o tym, jak wygląda na zewnątrz.

„Czuję się najpiękniej, kiedy jestem w swoim prawdziwym ja, w swoim ciele. To znaczy mogę mieć wszystkie fryzury i makijaż świata i nie czuć się dobrze wewnętrznie – to nie ma znaczenia”.

Praktykuje także medytację.

Wróć do robienia tego, co kochasz, bez dyskomfortu; rozpocznij swoją podróż na oficjalnej stronie Hondrostrong .

„Zawsze powtarzam, że mam holistyczne podejście do dobrego samopoczucia. Nie chodzi tylko o wartości odżywcze, ale także o kwestie emocjonalne, psychiczne i duchowe” – mówi. „To, co emocjonalnie wprowadzasz do swojego mózgu poprzez to, co oglądasz, co czytasz (i) ludzi, którymi się otaczasz”.

Otaczanie się ludźmi podczas pandemii było trudne, a Aniston twierdzi, że miała z tym najwięcej problemów.

„Naprawdę uwielbiam przebywać wśród ludzi i się przytulać… Zatem największym wyzwaniem dla mnie był po prostu brak kontaktu z ludźmi” – mówi, ale czas spędzony w domu udało jej się wykorzystać na „inwentarz emocjonalny” ”, co było „miłym rodzajem resetu”.

„Myślę, że wszyscy byliśmy bardzo naiwni” – mówi. „Wszyscy myśleliśmy, jaką zabawą będzie powrót na plan… (Ale) minęło tak dużo czasu, że zapomniałeś, jakie emocje wywołał ten czas, aby pożegnać się z tymi ludźmi… Więc to naprawdę uderz mnie mocno.”

Kontynuowała: „Podróże w czasie nie były tak niesamowite, jak się spodziewaliśmy, chociaż były, ale dopiero gdy puszka Pandory została otwarta, wszyscy wywołali naprawdę emocjonalne emocje”.

Aniston dodaje, że „niezwykle poruszające” było obserwowanie, jak część fanów z całego świata dzieli się pozytywnym wpływem programu na nich.

„Wiedzieliśmy, że mamy zasięg, ale nie mieliśmy pojęcia, co dzieje się w tych małych sercach, jaka jest radość i jak bardzo to pomogło” – mówi. „Aby zrozumieć wpływ, jaki wywarliśmy na tak wiele osób zmagających się z trudnościami… nie ma nic w porównaniu z tym. Nie ma na świecie żadnej innej pracy, której kiedykolwiek będę częścią – byłem lub będę częścią – która miała taki wpływ.”

Spotkanie „Przyjaciół”: Ujawniono „wielkie zauroczenie” Davida Schwimmera w Jennifer Aniston, więcej

Więcej: Jennifer Aniston twierdzi, że gra celebryty w „The Morning Show” działała „oczyszczająco”

Nowe badanie dostarcza solidnych dowodów na to, że u osób cierpiących na zaburzenia lękowe medytacja jest tak samo skuteczna jak codzienne leki .

A medytacja nie wiąże się z ryzykiem skutków ubocznych.

Istnieją różne techniki medytacji. To konkretne badanie uzupełniło rosnącą bibliotekę badań potwierdzających w szczególności liczne korzyści dla zdrowia psychicznego wynikające z uważności.

Uważność można traktować jako ćwiczenie uwagi w celu osiągnięcia spokojniejszego stanu psychicznego.

Uważność ma udowodnione, zbadane korzyści dla:

Ponieważ w Stanach Zjednoczonych ryzyko zaburzeń lękowych wynosi 40% w przypadku kobiet i ponad 25% w przypadku mężczyzn , wiele osób może być zainteresowanych rozpoczęciem codziennej praktyki medytacyjnej, ale często są przytłoczone tym, jak to zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie ma „dobrego” ani „złego” sposobu medytacji.

Sprawdzone i zatwierdzone zalecenia dotyczące relaksu:

Zakupy dokonane za pośrednictwem naszych linków mogą przynieść nam i naszym partnerom wydawniczym prowizję.

Recenzje pomogą Ci znaleźć najlepsze rzeczy i maksymalnie wykorzystać to, co już posiadasz. Nasz zespół ekspertów zawsze testuje nowe produkty, takie jak kolorowanki dla dorosłych i kocyki obciążeniowe , dzięki czemu możesz kupować najlepsze z najlepszych.

  1. Najlepsza aplikacja do medytacji: Headspace
  2. Najwyżej oceniana kolorowanka dla dorosłych: Cindy Elsharouni Stress Reliving Adult Coloring Book
  3. Nasz ulubiony masażer do oczu: Masażer do oczu Renpho z ogrzewaniem
  4. Najlepszy koc obciążany: Koc grawitacyjny Koc obciążeniowy dla dorosłych
  5. Dyfuzor niedrogi: dyfuzor olejków eterycznych Asakuki

Po ośmiu tygodniach uczestnicy obu grup zgłosili 30% spadek poziomu lęku, mierzonego za pomocą skali Global Impression of Severity. Poziomy nadal spadały do ​​zakończenia 24-tygodniowego badania.

Badanie to było godne uwagi, ponieważ jako pierwsze porównało medytację z lekami. Około 80% uczestników grupy przyjmującej escitalopram doświadczyło jednego lub więcej skutków ubocznych, które obejmowały bezsenność, nudności, zmniejszenie popędu płciowego i bóle głowy. Niektórzy uczestnicy grupy uważności doświadczyli w trakcie badania zwiększonego lęku.

Obalamy mity dotyczące powszechnych szczepionek przeciw grypie: co musisz wiedzieć w tym sezonie grypowym

Czy popularne multiwitaminy są warte swojej ceny? Nowe badanie bada korzyści i szkody.

Dane z badania pojawiły się zaraz po zaleceniu Grupy Zadaniowej dotyczącym rutynowych badań przesiewowych pod kątem lęku

Harmonogram tego badania jest kluczowy. We wrześniu amerykańska grupa zadaniowa ds. usług prewencyjnych wezwała do rutynowych badań przesiewowych pod kątem lęku u wszystkich dorosłych . Istnieje pięć głównych typów zaburzeń lękowych:

  • Uogólnione zaburzenie lękowe
  • Lęk społeczny
  • Lęk napadowy
  • Zespołu stresu pourazowego
  • Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne

Panel ekspertów uznał, że wszystkie formy charakteryzują się cechą charakterystyczną nadmiernego strachu lub zmartwienia. Panel zgodził się, że poziom lęku jest znacznie niedostatecznie wykrywany i że badania przesiewowe mogłyby lepiej połączyć milczące osoby cierpiące ze sprawdzonymi metodami leczenia. Szacuje się, że około 7 milionów dorosłych w USA cierpi na uogólnione zaburzenia lękowe , ale tylko połowa z nich jest leczona.

Dzięki temu nowemu badaniu klinicyści mogą teraz wskazywać na oparte na dowodach korzyści płynące z medytacji podczas omawiania różnych opcji ze swoimi pacjentami.

Jak rozpocząć praktykę medytacji

Przede wszystkim pamiętaj, że nie ma dobrego sposobu na medytację.

Na początku jednak bądź konsekwentny w kwestii tego, kiedy medytujesz. Spróbuj znaleźć 10-minutowe okno w ciągu dnia, kiedy możesz posiedzieć spokojnie i nie rozpraszać się. Może to być pierwsza rzecz rano lub część wieczornego programu relaksacyjnego.

Znajdź cichy pokój w domu lub w biurze i ustaw minutnik na 10 minut. Zdziwiłbyś się, jak trudno jest siedzieć cicho przez 10 minut. Zacznij od tego celu, a następnie zwiększaj czas trwania w miarę postępów w praktyce.

W dzisiejszych czasach konkurencja o naszą uwagę jest niemal nieustanna. Może się więc okazać, że siedzenie w ciszy bez telefonu jest nieco denerwujące. Możesz zdać sobie sprawę, że Twój umysł przeskakuje od jednej myśli do drugiej. Dobrą taktyką medytacyjną dla początkujących jest skupienie się na wdychaniu przez nos i wydychaniu ustami. W rzeczywistości jest to podstawa redukcji stresu opartej na uważności, techniki zastosowanej we wspomnianym badaniu. Uważam, że pomocne jest liczenie oddechów. Kiedy Twój umysł błądzi, skup go ponownie na liczeniu oddechów.

Jeśli skupienie się na samym oddychaniu jest dla Ciebie zbyt trudne, rozważ medytację z przewodnikiem. Obecnie istnieje mnóstwo opcji, zwłaszcza Headspace i Calm.

Jeśli Twój stan lękowy staje się na tyle wyniszczający, że wpływa na Twoje codzienne życie, relacje i pracę, lub jeśli masz myśli o wyrządzeniu krzywdy sobie lub innym, zwróć się o profesjonalną pomoc. I pamiętajcie, że istnieje nowy krajowy numer infolinii ds. zdrowia psychicznego – 988, pod który można zadzwonić i skontaktować się z doradcą ds. zdrowia psychicznego.

Czy codziennie stawiasz kroki? Chodzenie może uratować Ci życie.

Więcej: Czy dłuższe przebywanie w saunie może uratować życie?

Michael Daignault, lekarz medycyny, jest certyfikowanym lekarzem oddziału ratunkowego w Los Angeles. Studiował zdrowie globalne na Uniwersytecie Georgetown i uzyskał dyplom lekarza na Uniwersytecie Ben-Guriona. Ukończył staż w zakresie medycyny ratunkowej w Lincoln Medical Center w południowym Bronksie. Jest także byłym ochotnikiem Korpusu Pokoju Stanów Zjednoczonych. Znajdź go na Instagramie @dr.daignault i Twitterze @MichaelDaiganu3

WASZYNGTON, DC – Kiedy w zeszłym roku Jay Shetty przygotowywał się do udzielenia ślubu Jennifer Lopez i Bena Afflecka, jego żona nagle przerwała jego próbę.

„To okropne.… Musisz to zmienić” – powiedziała Radhi Devlukia-Shetty byłemu mnichowi, obecnie słynnemu, wieloczłonowemu guru samopomocy, uwielbianemu przez wielu w Hollywood, w tym Bennifer, Khloé Kardashian i Oprah Winfrey.

Niektórzy mogą postrzegać jawną niechęć partnera do jego pracy jako osobisty atak. Shetty uznał to za akt miłości.

„Ona chce tylko, żebym był dobry. … Tylko tego chce” – wyjaśniła Shetty w niedawnym odcinku podcastu „Berning in Hell” – jeśli masz wrażenie, że często słyszysz jego imię, oznacza to, że rundy wywiadów promujących jego nową książkę „8 Rules of Love: How to Find It, Keep It, and Let It Go” oraz późniejsze światowe tournée „Love Rules”.

„Bardzo przejmujemy się tym, co myślą (nasi partnerzy), ale nie zdajemy sobie sprawy, że… mówią: „Hej, myślę, że możesz być w tym lepszy. Wiem, że możesz zrobić to lepiej. Wiem, jak wspaniale potrafisz” Być.‘ To najgłębsza forma miłości i troski – a nie udawanie, że nie masz czegoś w zębach”.

Kim jest Jay Shetty?

Shetty (35 l.) po raz pierwszy dowiedziała się, co to znaczy być mnichem, podczas wydarzenia dla liderów myśli w college’u. Przyszedł na nie niechętnie, ale wyszedł z poczuciem, że odkrył swoją ścieżkę życia. Po ukończeniu studiów Shetty mieszkał jako mnich w Indiach, medytując godzinami dziennie, śpiąc na podłodze i służąc swojej wspólnocie.

Kiedy kilka lat później opuścił to miejsce, Shetty postanowił podzielić się swoją wiedzą z innymi. Jego pierwsza książka „Myśl jak mnich” zawiera praktyczne wskazówki, jak zastosować starożytną mądrość w codziennym, współczesnym świecie. Oferuje warsztaty, kursy, wystąpienia na żywo i prowadzi podcast „On Purpose”, w którym gościły największe nazwiska Hollywood, w tym Kendall Jenner, Drew Barrymore, Kevin Hart i Selena Gomez.

Wielu gwiazdorów przysięga na jego rady, o czym świadczy tłum celebrytów, z którymi się spotyka. Czego więc się od niego uczą?

8 zasad miłości Jaya Shetty’ego

Czwarty przystanek w światowej trasie koncertowej Shetty’ego obejmującej ponad 30 przedstawień zaprowadził go do Waszyngtonu, gdzie w poniedziałek w Warner Theatre prawie 2000 widzów zebrało się, aby porozmawiać o tym, czym jest miłość, jak ją kultywować i jak wyleczyć się ze złamanego serca. .

Zasada 2: Nie ignoruj ​​swojej karmy

„Karma jest lustrem, które pokazuje nam, dokąd doprowadziły nas nasze wybory” – pisze Shetty w książce. „Zamiast nieświadomie pozwalać, aby przeszłość nami kierowała, chcę, żebyśmy uczyli się na jej podstawie, aby podejmować decyzje. […] Kiedy uczymy się z przeszłości, leczymy ją”.

Zasada 3: Zdefiniuj miłość, zanim o niej pomyślisz, poczujesz ją lub powiesz

„Wszyscy mamy wiele różnych definicji słowa miłość” – powiedział. „To oznacza wiele różnych rzeczy dla tak wielu różnych ludzi. Ktoś może powiedzieć: „Kocham cię”, a to oznacza: „Chcę spędzić z tobą życie”. A ktoś inny mógłby powiedzieć „kocham cię”, a to oznaczałoby „chcę spędzić z tobą jedną noc” i wszystko pomiędzy tymi dwiema definicjami.

Zasada 4: Twój partner jest Twoim guru

„Twoim partnerem powinna być osoba, z którą chcesz się uczyć, od której chcesz się uczyć i na odwrót, i odwrotnie” – pisze Shetty. „Jeśli wybierzemy partnera, z którym możemy się rozwijać, on zawsze nas uczy”.

Zasada 5: Twój cel jest najważniejszy

„Romantycznie podchodzimy do idei poświęceń i poświęcenia się drugiej osobie, a są na to piękne sposoby. Ale widziałem ludzi, którzy odłożyli na bok swój własny cel i po latach czuli się zagubieni lub wprowadzeni w błąd” – pisze Shetty. „Twój cel musi być dla Ciebie najważniejszy, a cel Twojego partnera musi być dla nich najważniejszy.

Contents