Дослідженням Google: 3 ранні тренди святкового шопінгу у 2021 році Ритейл в Україні

Утім, у цей святковий сезон близько 20% споживачів збираються робити більше покупок саме у магазинах. Дослідники Deloitte пояснюють це тим, що у порівнянні до 2020-го року в покупців знизився рівень тривоги щодо офлайн-спілкування. «Дослідження цього року показало, що попри все українці стійко тримаються – продовжують здійснювати шопінг, донатити на ЗСУ, облаштовувати побут, а в їхнє життя повертається планування. Більшість споживачів очікують зростання загального рівня цін на товари у передсвятковий період внаслідок інфляції. Через це покупці з низьким рівнем доходу розраховують здійснити меншу кількість покупок у період новорічних свят. До Нового року ви сформували кілька пакетів послуг для жінок різного віку та для чоловіків. Щоб ефективно прокомунікувати з кожною цільовою аудиторією окремо, ви можете скористатися інтелектуальною платформою ADWISOR.

+113% – активний приріст пошукового інтересу до Чорної п’ятниці розпочинається за тиждень до самої події в так звану “фейкову п’ятницю”. Carters & Oshkosh – головний лідер з продажу дитячого одягу від немовлят до шкільного віку. Не пропустіть розділ із милими сімейними різдвяними наборами. Bath & body Works – у вкладці TOP OFFERS та Gifts можна знайти десятки ідей для подарунків дорогим людям.

  • Очікується, що зростання цього сегменту становитиме 15% у 2021 році, як порівняти з 2020 роком.
  • А також добрий вибір спортивного одягу прикрасить Ваш вибір.
  • Згідно з новим дослідженням Google та Ipsos, 21% споживачів у регіоні EMEA почали робити новорічні покупки вже у червні.
  • Сімейна прогулянка парком дозволить побачити красу, яку ми часто не помічаємо.
  • У стані виснаження его наша здатність робити свідомі та обдумані покупки страждає.

В опитуванні взяли участь понад 1000 респондентів з усіх регіонів України (за винятком тимчасово окупованих територій та АР Крим), а також українці, які перебувають за кордоном. Роздрібним торговцям слід запускати рекламу знижок та акцій на продукцію раніше, щоб збільшити святкові продажі. Це допоможе уникнути перенасичення запасів товарів та зменшить конкуренцію за покупця у сезон. Дослідження Jungle Scout підтверджує інтерес до покупок у соціальних мережах. Клієнтам зручніше робити покупки у Facebook, Instagram та Youtube. Цікаво, що у третьому кварталі 2022 року у TikTok спостерігається найбільший стрибок. Інфляція турбує багатьох споживачів – про це свідчить звіт Jungle Scout за третій квартал.

Не чекайте до останнього

Встановіть великі банери у ліхтарі для фотографій, заходів або дізнайтеся, чи можна їх додати в пакети з сувенірами або роздачі подарунків. Простий спосіб простимулювати аудиторію та переконати покупця зробити замовлення саме у вас — запропонувати йому додатковий бонус, подарунок чи можливість виграти щось приємне. Український бренд MustHave минулого року пропонував взяти участь у безпрограшній лотереї за умови покупки від 1000 гривень. При роботі з перелінковкою, крім аналізу рейтингу сторінок в Ahrefs і їх тематичності (чи близькості до пропозиції), варто враховувати популярні сторінки сайту з точки зору seo і ppc трафіку. Тобто, зі сторінок, на які приходить регулярний трафік обов’язково потрібно давати посилання в тому чи іншому вигляді на сторінки, розроблені спеціально до того чи іншого свята. Підвищити лояльність до бренду – надавши більше часу для замовлення зі знижкою для нових клієнтів, щоб завоювати їх довіру до бренду, залучити нових покупців. Про те, як українці готуються до шопінгу на різдвяні та новорічні свята під час війни, читайте в повній версії дослідження.

Поради щодо покупок у святковий сезон

Перегляньте наші цьогорічні пропозиції на Чорну П’ятницю. Ми детально розповідали про те, як покращити CTR органічної та платної видачі у наших двох статтях. Ми можемо переглянути ефективність платних оголошень ваших конкурентів і використовувати їх як натхнення.

Пропонуйте святкові набори для збільшення середньої вартості замовлення (AOV)

Вони відображаються в каруселі внизу панелі Google Business. Посилання на “святкові сторінки” завчасно варто виводити / повертати в структуру сайту. При чому, робити це на максимально помітних блоках сайту. Якщо ви гнучкі у виборі часу відправлення або прибуття, ви можете знайти квитки за нижчими цінами.

Однією з таких стратегій користується мережа Фокстрот, запускаючи нічні розпродажі для тих то невстигає вдень, пропонують знижку на товари, які клієнт додав в список бажань або переглядав раніше. У багатьох магазинах є чудові пропозиції для новорічних покупців, які ще шукають ідеальний подарунок за тиждень або два до Різдва. Ці угоди часто є спробою магазинів збільшити продажі до кінця сезону покупок та прибрати зі своїх полиць старі запаси перед заміною їх на нові.

Останні кілька років сезон новорічного шопінгу починався все раніше, але цього року покупці перевершили себе — вони почали думати про нього ще влітку. 37% споживачів у регіоні ЕМЕА розповіли, що цього року планують розпочати святкові покупки раніше, ніж попереднього. Вдаривши по логістиці, пандемія призвела до затримок у доставці та дефіциту товарів. Фахівці з Google та Ipsos провели дослідження, під час якого виявили ранні тренди у поведінці покупців, які готуються до новорічних свят. Оскільки останні два роки електронна комерція активно зростає, то межі між онлайн-покупками та офлайн-магазинами продовжують стиратися. Багато покупців уже звикли купувати через інтернет електроніку, одяг та навіть продукти, підтвердженням чого є швидкий розвиток різноманітних сервісів доставки в Україні.

68% респондентів (минулого року – 61%) планують спрямувати частину свого різдвяного та новорічного бюджету на благодійність. 66% українців віддадуть перевагу продавцям, які підтримують ЗСУ та постраждалих від війни цивільних, переказуючи на допомогу частину коштів з кожної покупки. Свята – один із найкращих часів, щоб вкласти кошти в емоційний зв’язок із цільовою аудиторією. І якщо ви знаєте, як підвищити залученість клієнтів, ви завжди можете значно підвищити конверсію. Це чудовий спосіб приєднатися до святкового настрою та підвищити лояльність. Компанія «Делойт» презентувала результати 36-го щорічного глобального дослідження ринку роздрібної торгівлі у період новорічних свят.

Перегляньте запропоновані можливості та додайте внутрішні посилання, де це необхідно. Ми рекомендуємо зробити це принаймні за один-два місяці заздалегідь, щоб Google та інші пошукові системи мали час просканувати ці сторінки та виявити нові посилання. Купуйте квитки заздалегідь, особливо якщо ви плануєте подорож у святковий період. Цей промокод стане чудовим помічником для тих, хто планує подорожі у різдвяно- новорічний період. Адже завдяки знижці ви зможете заощадити ще більше грошей. Дослідження проводилося методом онлайн-опитування за квотованою вибіркою, яка відповідає соціально-демографічному портрету населення України.

Продаж таємничих товарів, частково повертає нас у дитинство і змушує з нетерпінням та трепетом чекати на отримання замовленої коробочки. Наприклад, мережа тирів в Україні може неочікувано для себе з’ясувати, https://zhitomir.info/news_136242.html що 23% її клієнтів — це жінки, віком від 25 до 40 років. При цьому, найбільше жінок серед відвідувачів тирів живе у Харкові та Одесі. Отже, на зимові свята ви можете зробити вигідну пропозицію саме для них.