Наукові Знання, Освіта Та Писемність У Стародавньому Китаї Комунальний Навчальний Заклад «черкаський Обласний Інститут Післядипломної Освіти Педагогічних Працівників Черкаської Обласної Ради»

Китайці так і не перей­няли індійського зображення Будди, створивши свій образ цього божества. Так само китайські пагоди дуже відрізняються від індійських. Давньокитайські мислителі та лікарі розробили оригінальне вчення про „життєву енергію“ („енергію Всесвіту“), що, нібито, циркулюючи в організмі, є основою всієї його діяльності.

наукові знання стародавнього китаю

Не так просто у Китаї є крилатий вислів «мої коліна зроблені зі сталі», який описує шляхетну духом людину, яка ніколи не згинається перед лицем страху і насильства. Китайський живопис і каліграфія відрізняються особливою своєрідністю. Вони визначаються даосизмом, послідовниками якого було багато художників, використовуваними матеріалами і китайською ієрогліфікою.

Інформаційна Політика У Староданьому Китаї

Учні повинні вміти користуватися мережею Інтернет. Документообіг значно поширився в часи правління династії Цінь (221 – 206 рр. до н. е.), яка після розпаду китайської держави на князівства, знову об’єднала і централізувала її. Було здійснено кілька реформ. Насамперед створено адміністративну вертикаль управління, яка передбачала розподіл влади на окружну, повітову, волосну та общинну. Окрім останньої, яка будувалась на засадах самоуправління, інші були суто адміністративні, з відповідною чиновницькою підлеглістю і звітністю.

Її виготовляли з прядива, рослинних волокон (бамбука). Вся ця маса вимочувалася або виварювалася, а потім поміщалася у форми. Потім листи пресували і просушували на нагрітій стіні.

Експерти зазначають, що інноваційні досягнення Піднебесної є результатом цілеспрямованої політики держави і стосуються майже всіх сфер життя. Дуже цікава чайна церемонія–це і філософія, і культура, і велике мистецтво. Стародавні зразки китайського живопису відность до періоду неоліту (6 – 5 тисячоліття до н.е. ). Живопис на шовку вперше з’явився в епоху царств, що воювали між собою у Китаї.

Стіни прикрашали вертикальними виступами, нішами, мозаїчними фризами. Дерев’яні колони, на які спиралися примітивні склепіння, іноді вкривали міддю. Більшість храмів мали вигляд багатоступінчастої п’яти— семиповерхової башти. Ймовірно, що спогади про них збереглися в біблійній легенді про «вавилонську башту».Скульптура, живопис були досить примітивними. Проте в цей час був зроблений великий крок уперед у розвитку мистецтва.

Наші Контакти:

Утворення держави і розвиток економіки. Гори Тибету, велетенська мертва пустеля Гобі й незліченні кочові народи та племена, які широкою смугою оточували Китай, надійно ізолювали стародавніх китайців від решти цивілізованого світу. Вирватись із цього оточення китайці зуміли лише наприкінці своєї стародавньої історії. https://pitest.org.ua/ Послугами квантового зв’язку через нову магістраль користується низка китайських компаній, серед яких – Bank of Communications, Industrial and Commercial Bank of China і Alibaba. У майбутньому квантовий зв’язок знайде своє застосування в таких сферах, як фінанси, політичне життя і національна оборона.

Щодо розгляду цих проблем особливе місце у китайській філософії посідає вчення Лао-цзи (VI ст. до н.е.). Від періоду Цинь до нашого часу майже не збереглося пам’яток, а про ханське мистецтво маємо досить цілісне уявлення. „Платіть добром за добро, а за зло віддячуйте по справедливості“, – повчав Конфуцій. На них було зручно писати, але шовк на той час був дуже дорогим матеріалом. Виклав історію Китаю від найдавніших часів до кінця II ст.

Грандіозною архітектурною спорудою цього часу є «Велика китайська стіна» (IV – ІІІ ст. до н.е.). Вона була збудована на північному кордоні Китаю для захисту країни від набігів кочівників. Спершу її довжина становила 750 км, а після численних добудов упродовж століть – більш як 4000 км. Навіть для „Історичних записок“ одного з найвідоміших давніх китайських істориків Сима Цяня, який жив у II—І ст. Е., ці мотиви є визначальними у висвітленні політичної та культурної історії Стародавнього Китаю.

Veröffentlicht am
Kategorisiert in science